- Όνομα
- Καστανιάς Γιώργος
- Θέση
- Guard
- Ύψος
- 1,78
- Έτος γέννησης
- 1980
- Τρέχουσα ομάδα
- Όλοι Χώμα Thunder
Κύπελλο
| Σεζόν | Ομάδα | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014-15 | Όλοι Χώμα Thunder | 2 | 3 | 1 | 1.5 | 6 | 0.167 | 0.000 | 0.250 | 0 | 1 | 4.0 | 1 | 4 | 6 | 2.5 | 1.5 | 2 | 5 | 0.0 | 2.5 | 5.5 | 3 | 0 | 5 | 2 |
| 2015-16 | Όλοι Χώμα Thunder | 7 | 9 | 4 | 1.3 | 18 | 0.222 | 0 | 0.125 | 0 | 0 | 4.3 | 1 | 8 | 9 | 1.3 | 1.1 | 21 | 9 | 0.3 | 1.6 | 3.9 | 8 | 2 | 11 | 12 |
| 2017-18 | Όλοι Χώμα Thunder | 4 | 15 | 4 | 3.8 | 17 | 0.235 | 1.000 | 0.308 | 1 | 1 | 3.5 | 4 | 13 | 5 | 2.5 | 2.0 | 9 | 10 | 0.3 | 1.5 | 5.1 | 8 | 1 | 6 | 12 |
| 2018-19 | Όλοι Χώμα Thunder | 2 | 5 | 0 | 2.5 | 5 | 0.000 | 0.333 | 0.333 | 1 | 3 | 5.0 | 2 | 6 | 4 | 0.5 | 0.5 | 6 | 1 | 0.0 | 4.0 | -1.0 | 1 | 0 | 8 | 3 |
Πρωτάθλημα
| Σεζόν | Ομάδα | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014-15 | Όλοι Χώμα Thunder | 15 | 34 | 13 | 2.3 | 52 | 0.250 | 0.000 | 0.222 | 0 | 6 | 4.2 | 8 | 36 | 22 | 1.7 | 2.1 | 41 | 25 | 0.1 | 2.5 | 2.9 | 31 | 1 | 38 | 36 |
| 2015-16 | Όλοι Χώμα Thunder | 14 | 37 | 17 | 2.6 | 46 | 0.370 | 0.000 | 0.188 | 0 | 2 | 5.4 | 3 | 16 | 18 | 2.5 | 2.9 | 57 | 35 | 0.1 | 3.0 | 9.0 | 40 | 1 | 42 | 20 |
| 2016-17 | Όλοι Χώμα Thunder | 14 | 26 | 11 | 1.9 | 36 | 0.306 | 0.000 | 0.222 | 0 | 2 | 3.8 | 4 | 18 | 16 | 2.4 | 2.0 | 37 | 34 | 0.0 | 2.5 | 5.7 | 28 | 0 | 35 | 27 |
| 2017-18 | Όλοι Χώμα Thunder | 18 | 72 | 27 | 4.0 | 71 | 0.380 | 0.200 | 0.500 | 2 | 10 | 4.9 | 13 | 26 | 24 | 2.2 | 1.8 | 64 | 40 | 0.1 | 1.7 | 8.5 | 32 | 1 | 30 | 37 |
| 2018-19 | Όλοι Χώμα Thunder | 5 | 9 | 2 | 1.8 | 12 | 0.167 | 0.000 | 0.833 | 0 | 1 | 2.8 | 5 | 6 | 6 | 3.4 | 3.0 | 8 | 17 | 0.0 | 2.0 | 8.2 | 15 | 0 | 10 | 12 |
Play Off
| Σεζόν | Ομάδα | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014-15 | Όλοι Χώμα Thunder | 2 | 1 | 0 | 0.5 | 5 | 0.000 | 0 | 0.500 | 0 | 0 | 2.5 | 1 | 2 | 2 | 2.0 | 1.0 | 3 | 4 | 0.0 | 5.0 | -1.0 | 2 | 0 | 10 | 3 |
| 2015-16 | Όλοι Χώμα Thunder | 1 | 0 | 0 | 0.0 | 1 | 0.000 | 0 | 0.000 | 0 | 0 | 3.0 | 0 | 2 | 0 | 3.0 | 2.0 | 3 | 3 | 0.0 | 5.0 | 1.0 | 2 | 0 | 5 | 2 |
| 2016-17 | Όλοι Χώμα Thunder | 6 | 8 | 4 | 1.3 | 8 | 0.500 | 0 | 0.000 | 0 | 0 | 3.5 | 0 | 2 | 4 | 2.2 | 1.2 | 17 | 13 | 0.2 | 2.7 | 4.7 | 7 | 1 | 16 | 15 |
| 2017-18 | Όλοι Χώμα Thunder | 4 | 6 | 3 | 1.5 | 10 | 0.300 | 0.000 | 0.000 | 0 | 1 | 2.8 | 0 | 4 | 1 | 3.5 | 1.5 | 10 | 14 | 0.0 | 1.8 | 6.4 | 6 | 0 | 7 | 7 |
Summer Cup
| Σεζόν | Ομάδα | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014-15 | Όλοι Χώμα Thunder | 1 | 2 | 1 | 2.0 | 1 | 1.000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.0 | 0 | 0 | 0 | 1.0 | 1.0 | 0 | 1 | 0.0 | 0.0 | 4.0 | 1 | 0 | 0 | 1 |
| 2016-17 | Όλοι Χώμα Thunder | 4 | 8 | 4 | 2.0 | 14 | 0.286 | 0.000 | 0.000 | 0 | 1 | 6.8 | 0 | 5 | 11 | 3.3 | 1.5 | 16 | 13 | 0.0 | 2.0 | 9.9 | 6 | 0 | 8 | 9 |
Σταδιοδρομία Συνολική
| Σεζόν | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014-15 | 21 | 41 | 15 | 2.0 | 64 | 0.234 | 0.000 | 0.229 | 0 | 7 | 3.9 | 11 | 48 | 31 | 1.9 | 2.0 | 50 | 39 | 0.0 | 2.7 | 3.1 | 41 | 1 | 56 | 43 |
| 2015-16 | 22 | 46 | 21 | 2.1 | 65 | 0.323 | 0.000 | 0.154 | 0 | 2 | 4.9 | 4 | 26 | 27 | 2.1 | 2.3 | 81 | 47 | 0.1 | 2.6 | 7.0 | 50 | 3 | 58 | 34 |
| 2016-17 | 24 | 42 | 19 | 1.8 | 58 | 0.328 | 0.000 | 0.160 | 0 | 3 | 4.2 | 4 | 25 | 31 | 2.5 | 1.7 | 70 | 60 | 0.0 | 2.5 | 6.1 | 41 | 1 | 59 | 51 |
| 2017-18 | 26 | 93 | 34 | 3.6 | 98 | 0.347 | 0.250 | 0.395 | 3 | 12 | 4.3 | 17 | 43 | 30 | 2.5 | 1.8 | 83 | 64 | 0.1 | 1.7 | 7.7 | 46 | 2 | 43 | 56 |
| 2018-19 | 7 | 14 | 2 | 2.0 | 17 | 0.118 | 0.250 | 0.583 | 1 | 4 | 3.4 | 7 | 12 | 10 | 2.6 | 2.3 | 14 | 18 | 0.0 | 2.6 | 5.6 | 16 | 0 | 18 | 15 |


































