- Όνομα
- Λιαράκος Βαγγέλης
- Θέση
- Guard
- Ύψος
- 1,85
- Έτος γέννησης
- 1987
- Τρέχουσα ομάδα
- Rebels
- Προηγούμενες ομάδες
- City Sharks
Κύπελλο
| Σεζόν | Ομάδα | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2014-15 | City Sharks | 3 | 20 | 6 | 6.7 | 17 | 0.353 | 0.667 | 0.667 | 2 | 3 | 4.7 | 2 | 3 | 5 | 2.0 | 1.7 | 9 | 6 | 0.0 | 3.0 | 8.8 | 5 | 0 | 9 | 5 |
| 2015-16 | Rebels | 3 | 11 | 4 | 3.7 | 17 | 0.235 | 0.500 | 0 | 1 | 2 | 3.0 | 0 | 0 | 4 | 2.0 | 1.7 | 5 | 6 | 0.0 | 1.0 | 5.0 | 5 | 0 | 3 | 7 |
Πρωτάθλημα
| Σεζόν | Ομάδα | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013-14 | City Sharks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014-15 | City Sharks | 13 | 109 | 43 | 8.4 | 105 | 0.410 | 0.080 | 0.436 | 2 | 25 | 7.3 | 17 | 39 | 34 | 2.3 | 2.3 | 61 | 30 | 0.0 | 3.8 | 10.4 | 30 | 0 | 50 | 19 |
| 2015-16 | Rebels | 5 | 28 | 11 | 5.6 | 21 | 0.524 | 0.250 | 0.375 | 1 | 4 | 3.0 | 3 | 8 | 6 | 1.8 | 2.8 | 9 | 9 | 0.4 | 2.8 | 7.8 | 14 | 2 | 14 | 9 |
Play Off
| Σεζόν | Ομάδα | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013-14 | City Sharks | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014-15 | City Sharks | 3 | 27 | 12 | 9.0 | 30 | 0.400 | 0.143 | 0.000 | 1 | 7 | 3.3 | 0 | 3 | 3 | 1.0 | 1.0 | 7 | 3 | 0.0 | 4.0 | 1.2 | 3 | 0 | 12 | 5 |
| 2015-16 | Rebels | 2 | 3 | 1 | 1.5 | 4 | 0.250 | 0 | 0.500 | 0 | 0 | 4.0 | 1 | 2 | 6 | 1.0 | 0.5 | 2 | 2 | 0.0 | 2.0 | 4.0 | 1 | 0 | 4 | 3 |
Σταδιοδρομία Συνολική
| Σεζόν | G | PTS | FGM | PPG | FGA | FG% | 3P% | FT% | 3PM | 3PA | RPG | FTM | FTA | OFF REB | APG | SPG | DEF REB | AST | BPG | TPG | EFF | STL | BLK | TO | PF |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013-14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 2014-15 | 19 | 156 | 61 | 8.2 | 152 | 0.401 | 0.143 | 0.422 | 5 | 35 | 6.3 | 19 | 45 | 42 | 2.1 | 2.0 | 77 | 39 | 0.0 | 3.7 | 8.7 | 38 | 0 | 71 | 29 |
| 2015-16 | 10 | 42 | 16 | 4.2 | 42 | 0.381 | 0.333 | 0.400 | 2 | 6 | 3.2 | 4 | 10 | 16 | 1.7 | 2.0 | 16 | 17 | 0.2 | 2.1 | 6.2 | 20 | 2 | 21 | 19 |




















